KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9262577
nr 926 2577
Signerad Anjou, Marint motiv, 65x100
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 november 2014
kl 20:09:50
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr